Biuro nieruchomości

Biuro Nieruchomości
Trójmiasto - Wrocław

Najnowsze oferty

Najwyżej oceniane Biuro Nieruchomości w Trójmieście*
* wg wyszukiwarki Google

Z nami kupisz swój nowy dom

Najlepsze ceny, minimum formalności i bezpiecznie. Z nami uzyskasz również kredyt hipoteczny.

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość

Zaufało nam tysiące klientów, sprawdź.

Zarządzanie wynajmem

Usługa zarządzania najmem w Inter Estate.

Nasze atuty

Nasza wieloletnia praca na lokalnym rynku pozwoliła na zbudowanie naszego największego kapitału, którym jest doświadczenie. Przeprowadzone przez nas setki sukcesywnych transakcji stale szlifują nasze umiejętności, które stale przelewamy na realizacje nowych projektów. Stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo z korzyścią dla obu stron transakcji.

Jesteśmy w pełni świadomi że bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego w pełni przekładamy nasze wieloletnie doświadczenie w realizacjach wszystkich naszych transakcji aby nasi klienci czuli się zabezpieczeni. Każda nasza transakcja jest objęta dodatkowym ubezpieczeniem, a nadprogramową gwarancją bezpieczeństwa są najwyższe standardy kontroli i działania przeprowadzane przez licencjonowany zespół Agentów oraz ich przełożonych.

Wizytówkę naszej firmy tworzą ludzie energiczni, pełni pasji i zaangażowania. Wierzymy że, zgrany zespół to podstawowy fundament każdej dobrze rozwijającej się firmy, to właśnie oni każdego dnia znajdują najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Twoje najlepsze doradztwo w zasięgu ręki.

Doskonale wiemy jak ważne dla naszych Klientów jest poczucie, że przeprowadzana transakcja jest pewna i bezpieczna dlatego przygotujemy dla Ciebie Twoją własną, indywidualną strategie sprzedaży.
Zadbamy o potrzebne dokumenty, zweryfikujemy wypłacalność klientów kupujących i ochronimy Cię przed podpisaniem niekorzystnych umów.

Decydując się na współpracę z nami bezstresowo sprzedasz, kupisz, zamienisz lub wynajmiesz nieruchomość. Zostanie Tobie przypisany jeden dedykowany Agent nieruchomości do stałego kontaktu 24/7, który przeprowadzi Cię osobiście przez cały proces zlecenia, omijając przy tym długie infolinie kontaktowe. Wszystko dla Twojego komfortu.

1/3 naszych ofert zasięgana jest z poleceń naszych zadowolonych klientów. Gwarancja sprzedaży, rekordowo szybkie transakcje oraz nadprogramowa obsługa – to działania dzięki którym zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Pozytywnie opinie udowadniają że, to właśnie z nami warto współpracować. Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne i są brane pod uwagę. Ankiety przeprowadzane są cyklicznie przez telefon, a według portalu google.pl uzyskaliśmy zadowalający wynik 5.0! Nasze opinie stanowią dla nas dużą część motywacji do osiągania kolejnych sukcesów.

Nasze usługi

Pomoc w uzyskaniu kredytu - Biuro nieruchomości Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław
Pomoc w uzyskaniu kredytu
Gwarancja sprzedaży - Biuro nieruchomości Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław
Gwarancja sprzedaży
Kup bez prowizji - Biuro nieruchomości Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław
Kup bez prowizji
Znajdziemy najemce - Biuro nieruchomości Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław
Znajdziemy najemce
Wyszukanie nieruchomości - Biuro nieruchomości Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław
Wyszukanie nieruchomości
Zarządzanie najmem - Biuro nieruchomości Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław
Zarządzanie najmem

Ponad 15 lat
doświadczenia

Agencja nieruchomości z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży.

0 +
Operacje
0
Pracownicy
0
Wyróżnienia
0 +
Zadowoleni klienci

Compare listings

Porównać