O czas i bezpieczeństwo nie musisz się martwić. Wspólnie ustalimy termin, w którym zobowiążemy się sprzedać Twoją nieruchomość, a w przypadku opóźnienia pobierzemy tylko połowę ustalonego wynagrodzenia za sprzedaż.

To właśnie my SPRZEDAMY Twoją Nieruchomość!
Dlaczego?

15 Lat doświadczenia w branży

Inter Estate jest kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem, a korzenie współzałożycieli firmy w branży nieruchomości sięgają 15lat w Polsce oraz za granicą. Głównym przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, również zajmujemy się ich zakupem na własny rachunek, dzięki czemu aktualna sytuacja rynkowa oraz wiedza na temat potrzeb i oczekiwań klientów nie jest nam obca. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży, wynajmu nieruchomości oraz zarządzamy najmem długoterminowym na terenie Trójmiasta i okolic.

Obsługa na najwyższym poziomie

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a ich zadowolenie jest dla nas pierwszorzędne, dzięki niezawodnej koncepcji wspólnie osiągamy sukces.

Zasługujący na zaufanie zespół to nasz znak rozpoznawczy

To właśnie oni, wykwalifikowany, z pasją i zaangażowaniem agenci, codziennie znajdują bezkonkurencyjne rozwiązania dla naszych klientów. Nasza wspólna praca i zaangażowanie stanowi doskonałą wizytówkę naszej firmy. To dzięki temu potrafimy ekspresowo sprzedać każdą nieruchomości nawet w ciągu kilku dni!

Proces sprzedaży

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pełnym zaangażowaniem, codziennie zdobywamy zaufanie od nowych klientów, jednak nasz sukces również zawdzięczamy dodatkowej pracy którą wkładamy w sprzedaż Twojego mieszkania, takich jak Gwarancja Sprzedaży czy siła propozycji, mamy sumiennie zbudowaną bazę potencjalnych klientów – ktoś już oczekuję na Twoje mieszkanie. Nasza sprawdzona strategia gwarantuje nie tylko szybkość i bezpieczeństwo, ale też osiągnięcie korzystnej ceny!

Formularz kontaktowy


Nasze usługi

Compare listings

Porównać