Sprzedaj z nami +48 576 397 075
nr oferty: MGH210841

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Czesława Miłosza

Luksusowy ,narożny dom szeregowy + 110 m2 ogrodu!

Mapa
Rodzaj budynku Segment skrajny Powierzchnia 113.77 m2 Pow. działki 110 m2 Liczba pokoi 4 Liczba sypialni 3 Liczba łazienek 1 Liczba toalet 1 Rok budowy 2013 Piętro Parter/1 Jasna kuchnia Tak Balkon/taras Tak Garaż/miejsce parkingowe Tak Ogródek Tak Domofon Tak Osiedle strzeżone Tak Drzwi antywłamaniowe Tak Rolety Tak Kamery wideo Tak Monitoring Tak Basen Tak Telefon Tak Internet Tak Telewizja kablowa Tak Woda Tak Prąd Tak Kanalizacja Tak Las Tak Park Tak Autobus Tak Kolej podmiejska Tak Tramwaj Tak Fitness Tak Bank Tak Apteka Tak Szpital Tak Lotnisko Tak Żłobek Tak Centrum miasta Tak Przedszkole Tak Uczelnia Tak Sklep spożywczy Tak Bazar Tak Plac zabaw Tak Centrum handlowe Tak
Pokaż więcej

Dom narożny w zabudowie szeregowej o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń i sporym ogrodem od wewnętrznej strony (NIE od strony ulicy).Wysokie pomieszczenia 275 /300 cm ! Idealny dom dla rodziny.

[DOM]
Nieruchomość składa się z :
[Parter]
-Salonu z kominkiem z rozprowadzeniem ciepła na piętro (40 m 2)
-kuchni z zabudową na wymiar z oknem z widokiem na zieleń(9m2)
-pomieszczenia gospodarczego (1,5m2),
-WC (2m 2),
-korytarz z szafą w zabudowie (4 m 2)
[Piętro]
-sypialni głównej 15m2 z własną garderobą ok 7m2(możliwość aranżacji na lazienkę)
-dwóch sypialni (11m2) i
-łazienki (6m2 )
Duży narożny ogród 110 m2 z ekspozycją od strony wschodnio-południowej.

[LOKALIZACJA]
Idealna lokalizacja –5 min tramwaj, autobus ,Galeria Morena ,przychodnia, dentysta, liczne piekarnie ,biedronka ,żabki ,sklep mięsny, restauracje i miejsca dla dzieci, a jednocześnie jest cicho (najbliższe lokale usługowe ok 350 m ).
Na osiedlu jest zagospodarowany park , place zabaw, żłobki ,przedszkola i wybieg dla psów.
Wrzeszcz 7 min samochodem(2,5 km do Jaśkowej doliny),Stare miasto 10 min(12 min tramwajem),PG-15 min (komunikacją miejską),Plaża 20 min, obwodnica ok 8 min .

[INFORMACJE DODATKOWE]
– Czynsz: 1430PLN 
– Miejsce postojowe w hali i komórka lokatorska o pow 3,64m2: 50 000 PLN
– Kominek na drewno-z rozprowadzeniem ciepła i wymuszonym obiegiem na piętro
– Ogrzewanie miejskie
– Okna drewniane
-Logoterma -ciepłe kaloryfery niezależnie od pory roku -sterowanie temperaturą z 1 miejsca w domu.
-Rolety zewnętrzne na parterze
– Wysokość pomieszczeń: parter – 275 cm, piętro ponad 300 cm!

Rozwiń opis

Plan

Agent nieruchomości

Patryk Witek +48 123 456 789
Patryk Witek

Zapytaj o ofertę

    Lokalizacja

    Zadaj pytanie o ofertę

      Agent nieruchomości

      Patryk Witek +48 123 456 789
      Patryk Witek