Biuro nieruchomości INTER ESTATE to lider jakości sprzedaży nieruchomości w Trójmieście. Nasze biuro tworzymy w oparciu o ambitny zespół który stale rozwija się w dynamicznej branży Trójmiejskich nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie przekładane jest na zamykanie transakcji z rynku sprzedaży apartamentów, domów i działek.

Jeśli jesteś osobą energiczną, ambitną, szukającą pracy w prestiżowym zawodzie, a także nie chcesz być ograniczanym przez progi płacowe – to propozycja idealna dla Ciebie.

Nasza Misja

Wizytówkę naszej firmy tworzą przede wszystkim doświadczeni agenci, to właśnie oni sprawiają że jesteśmy liderem sprzedaży na rynku nieruchomości. Naszą główną misją jest bycie najlepszym biurem nieruchomości, nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwoliła nam na wypracowanie wysokich standardów pracy, które owocują w spektakularne sprzedaże. W modelu naszej pracy najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz jej współpracowników, dlatego m.in. klienci decydują się na współprace właśnie z nami.

Stały rozwój, najlepsza atmosfera, najwyższe prowizje, indywidualne podejście, innowacyjne narzędzia i najlepsi Agenci – To dopiero początek listy naszych atutów.

Rekrutacja i oczekiwania

Do rekrutacji nowych osób podchodzimy indywidualnie. Doceniamy determinację, konsekwencję i pracowitość. Aktualnie do współpracy zapraszamy osoby posiadające minimum rok doświadczenia pracy w Handlu. Jeżeli współpracujesz z inną agencją, ale rozważasz zmianę, możesz śmiało wysłać do nas swoje CV.

Wynagrodzenie i motywacja

Dla naszych agentów oferujemy trzy modele współpracy, w których to determinacja decyduje o przyszłych zarobkach. Decyzje wyboru pozostawiamy Agentom, aby sami mogli zdecydować na jakich warunkach chcą z nami współpracować – podstawowe wynagrodzenie jest w ‘pakiecie’. Bardzo doceniamy wysokie zaangażowanie, oferujemy liczne bonusy oraz wspólne wyjścia.

Zespół & współpraca

Nasze biuro tworzą ludzie energiczni, pełni pasji i zaangażowania. Zgrany zespół to podstawowy fundament każdej dobrze rozwijającej się firmy, dlatego dbamy o wspólne przestrzeganie ustalonych zasad, współpracujemy, dzielimy się widzą, razem zdobywamy wiedze, sprzedajemy, oraz wspólnie wyznaczamy nowe cele oraz motywujemy.

Początki, wsparcie i rozwój

Sukces osiąga się wspólnymi siłami, dlatego już od początku naszej współpracy zapewnimy Ci solidne kilku dniowe szkolenie wdrożeniowe, które zapewni Ci dobry start. W dalszej części swojej pracy gwarantujemy szkolenia merytoryczne oraz codzienne wsparcie i pomoc od bardziej doświadczonych agentów.

Compare listings

Porównać