Wyszukanie nieruchomości

Nasi klienci kupują najlepsze nieruchomości! Dzięki weryfikacji Twoich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych wyszukamy dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich oczekiwań.

Z nami jesteś na bieżąco z pierwszeństwem prezentacji

Dzięki naszemu zaangażowaniu w prace będziemy Cię informować na bieżąco z najnowszymi ofertami spełniającymi Twoje kryteria. Na naszej stronie zobaczysz również oferty które się sprzedały i w jakim czasie. Obniżka ceny? – zadzwonimy do Ciebie w pierwszej kolejności oraz zarezerwujemy pierwszeństwo prezentacji / rezerwacji jeżeli dana nieruchomość spełnia Twoje oczekiwania.

Finansowanie zakupu

Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu! Dzięki doświadczeniu naszych Ekspertów finansowych zapewnimy Ci szybką decyzje oraz najlepsze warunki spłat kredytu. Nasi Finansiści specjalizują się wyłącznie w kredytach hipotecznych, jeżeli nie wiesz na czym stoisz, chętnie zbadamy Twoją zdolność kredytową.

Negocjacje

Zadowolenie Naszych klientów jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu, jesteśmy zobowiązani złożeniem Twojej ofert zakupu nieruchomości a także czujemy się odpowiedzialni za wynegocjowanie dla Ciebie najkorzystniejszych warunków transakcji!

Bezpieczna i pewna transakcja

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, z tego powodu dopilnujemy kwestii formalno-prawnych oraz przygotujemy niezbędną dokumentacje do zakupu Twojej nieruchomości.
A jeżeli martwisz się o bezpieczeństwo transakcji to zupełnie niepotrzebnie, ponieważ zakup nieruchomości będzie objęty ubezpieczeniem.

Formularz kontaktowy


Nasze usługi

Compare listings

Porównać