Sprzedaj z nami +48 576 397 075
nr oferty: MGH430119

Gdańsk, Chełm, ul. prof. Stanisława Szpora

Chełm | Balkon | Niski czynsz | 2 miejsca parking

Mapa
Powierzchnia 51 m2 Liczba pokoi 2 Liczba łazienek 1 Rok budowy 2008 Piętro 1/3 Jasna kuchnia Tak Balkon/taras Tak Garaż/miejsce parkingowe Tak Domofon Tak Wideodomofon Tak Monitoring Tak Winda Tak Basen Tak Internet Tak Gaz Tak Woda Tak Prąd Tak Kanalizacja Tak Las Tak Park Tak Autobus Tak Kolej podmiejska Tak Tramwaj Tak Fitness Tak Bank Tak Apteka Tak Centrum miasta Tak Poza centrum miasta Tak Przedszkole Tak Uczelnia Tak Sklep spożywczy Tak Bazar Tak Plac zabaw Tak Centrum handlowe Tak
Pokaż więcej

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Szpora w Gdańsku – Chełm.

[Mieszkanie]
Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w 2022 r. 
*salon ekspozycją zachodnią (możliwość wstawienia aneksu) 
*sypialnia,
*kuchnia,
*łazienka,
*przedpokój
*balkon

Dużym atutem mieszkania jest znaczna ilość zabudów do przechowywania, które zostały zaprojektowane w sposób maksymalnie wykorzystujący dostępną przestrzeń bez ograniczania powierzchni użytkowej lokalu.

[Lokalizacja]
Gdańsk-Chełm, ul. Szpora – W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe pełne zaplecze handlowo usługowe.
W najbliższej okolicy dostępne są sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne, w tym Jar Wilanowski i zbiorniki retencyjne z trasami spacerowymi.

[Informacje dodatkowe]
* czynsz ok. 370 zł
* 2 miejsc postojowe przypisane do mieszkania 
* ogólnodostępny parking
* piwnica
* ogrzewanie miejskie
* balkon

Rozwiń opis

Plan

Agent nieruchomości

Patryk Witek +48 123 456 789
Patryk Witek

Zapytaj o ofertę

    Lokalizacja

    Zadaj pytanie o ofertę

      Agent nieruchomości

      Patryk Witek +48 123 456 789
      Patryk Witek